5H2542N0-103WBL00A01 Amtek Connector Housing 3Pos
Please call 800-717-6475 to check current stock and pricing.
5H2542N0-103WBL00A01 Amtek Connector Housing 3Pos, Single Row, 2.54mm Pitch RoHS
SKU: 5H2542N0-103WBL00A01 Category: Tag: Brand:
Description
5H2542N0-103WBL00A01 Amtek Connector Housing 3Pos 2.54mm Pitch Lead free / RoHS: Compliant
Specifications
Insulation-resistance: 1000Mohm minute
Dielectric voltage: 1500V AC/minute